nikolauskass (nikolauskass) wrote,
nikolauskass
nikolauskass

пропаганда

пост злий і з матюками. кого це лякає - не читайте.
я про це казав давно але повторюсь.
я не сподіваюсь що "влада" почує, можливо ноосфера.
так от - нам конче потрібно зараз міністерство пропаганди, що працюватиме в режимі 24/7. я хочу бачити на наших каналах не кацапське "мило" і "вєсті с палєй" (блядь, я чекаю коли ці долбойоби поставлять "Лебедине озеро" аби не "нагнєтать"!). Ні я хочу чути про наші перемоги (похуй що їх поки немає). я хочу чути про покарання ворогів - що проблема назнімати роликів де "чота Н-ської самооборони знищила передовий загін терористів (терористів блядь а не "сепаратистів" чи "місцевих мешканців")" і з картинкою - стріляні гільзи, крупним планом "вилучена зброя" і фоном "трупи" в калюжах "крові". і похуй, що "трупи" після зйомок встануть і підуть вмиватися. головне аби громадяни України бачили, що боротьба ведеться, ворог знищується, перемога буде за нами і тоді не буде відчуття як гівна наївся чи тебе на площі відпердолили у цивільного населення і не здригнеться рука у "силовиків".
я хочу бачити історичні передачі про кривди наші але не жалісні а з рефреном "попіл Клааса стукає в моє серце" (с) тобто відплати ворогу! смерть йому!
і от тоді (при одночасному блокуванні ворожого агітпропу) в нас є всі шанси на перемогу.
бо коли я сьогодні дивився сюжет про "докази участі москалів" - блядь, в мене зла не вистачає! три посвідчення, травмат і якась хуйня в пакетах. та я власними силами міг би забезпечити набагато цікавіший реквізит для зйомок. не кажучи вже завітати до найближчого РВВС.
і де ті "23-25 захоплених ГРУшників" - вони зі слідами пиздюлів і скорботними єбалами повинні давати пресуху он-лайн і каятись називаючи власні данні і хто їх засилав.
а міністром пропаганди поставити шановного gorlohvat
Tags: ненависть, неполіткоректність, нетолерантність, поточне, придурки, пропаганда, роздуми, спротив, ідіоти
Subscribe

 • про наболіле або як я спонсорував державу-агресор.

  якщо хтось забув у нас війна. і тому звісно підприємство по випуску боєприпасів воюючій країні не потрібно. Он гроза всих Хімікусів України…

 • по Одесі

  правильно Дядя Ваня пише : "1. Сознательное создание в Одессе сепарского анклава ао главе с гр.РФ Трухановьім. 2. Полная свобода действий…

 • убогіє ущерби (с)

  в каментах до запису шановного reznichenko_d знайшов лінк на сайт вати колорадської, що до "каратєлєй" і "пасобнікав"…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments