nikolauskass (nikolauskass) wrote,
nikolauskass
nikolauskass

про наболіле або як я спонсорував державу-агресор.

якщо хтось забув у нас війна. і тому звісно підприємство по випуску боєприпасів воюючій країні не потрібно.
Он гроза всих Хімікусів України Пашинський, сказав, в жовтні 2016, що не на часі, і тому на червень 2018 його і досі немає.
тому мисливці і небайдужі громадяни вимушені купувати боєприпаси іноземного виробництва (питання купівлі "трофеїв" ми не розглядаємо, бо по перше якщо "сємьору" ще можна "нарішати" то щось інше екзотичне вже зась і по друге ми так не робимо, бо це ай-яй-яй, фу-фу-фу і ну-ну-ну і ми так не робимо).
в 2014 і наступних роках, значна частина активних громадян, почала озброюватися для опору можливим загарбникам. озброювалися або туркопомпами (варіант - "хай буде хоть щось подешевше і просте в оформленні, від тітушні відіб"юся а в разі чого в армію і там видадуть") або нарізною радянською зброєю, що пройшла певну "цивілізацію"))))).
нею озброювалися в основному ті, хто бачить ворога не лише в тітушні і люмпаках з бітами і арматурою а і в різних "йовбаках" з карабінами і "корочками" в кишенях і ще деяких персонажах реформованих і не дуже, яких ми не будемо згадувати, але про яких всі і так здогадалися)))).
а також мають певний скепсис щодо здатності держави в час "Ч" озброїти всих добровольців.
питання снайперів і "снайперів" з недешевими іграшками винесемо за межі даного допису.
роблячи певний підсумок, можна стверджувати, що зараз на руках у "небайдужих" громадян значна кількість зброї. і якщо на "гладке" питання з набоями не стоїть так гостро, є і вітчизняні виробники і купа імпорту і переспорядження не заборонене, тож ціна пострілу дешевша в рази (особливо при переспоряджені самостійно). то питання нарізних набоїв стоїть досить гостро.
отже, скажу за себе:
СКС споживає 7,62х39. от мережа "Ібіс" пропонує самі дешеві набої від 18,5 грн. за штуку (0,72 доллара за штуку). ІМХО це дорого. особливо коли ти пам"ятаєш набої по 2,7-3,0 грн. за штуку (25-30 центів за шт.). тому народ намагається зекономити як може. хтось крутить набої самостійно і наражаєтьс на можливість кримінального переслідування, хтось обмежує себе в стрільбах чи переходить на мєлкан/пневматику. але якщо ти плануєш щось більше ніж стрільба по відру на 50 метрів, готуйся відточувати навички саме з основним стволом.
і от тут я переходжу до заголовку - купив я нещодавно набої виробництва РФ. наче "Порноул" в сенсі Барнаул. по 16 грн. за штуку. тобто я на пачці зекономив грошей на 3 набої.
курва, я не хочу спонсорувати ворога, але чи є інший спосіб підтримувати стрілецьку форму, коли власне виробництво боєприпасів "не на часі" (с)?!!!!!
картинки для привернення уваги :

дизайн той же самий, лише назву прибрали.
Tags: боєприпаси, будні, виродки, вороги, військова підготовка, життя, зРада, зброя, злобноє, маразм, мисливське, мєнти, ненависть, поточне, релоад, роздуми, тренування, ідіоти
Subscribe

 • (no subject)

  Підбиття підсумків. рік був складний але особисто для мене, не скажу, що жахливий. нормальний рік, зі своїми втратами і здобутками. так…

 • вечір поезії

  чи не здається шановному панству, що нам не вистачає бадьорої маршової пісні, бо сумних і невеселих наповнених темами смерті і мук по часам…

 • как йа провьол вихадниє (с)

  доповідаю - насичено. в суботу поїхав полазив на барахолку (як вам всім відомо), я знатний сифілятник поціновувач вінтажу і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments